Z życia szkoły

W pierwszych dwóch miesiącach wiele się w szkole działo.

Otworzyliśmy drugi oddział zerowy – w chwili obecnej do klas oddziałów dziecięcych uczęszcza ponad 30 uczniów.

Uczniowie klas czwartych mieli swoje pierwsze lekcje wiedzy o Polsce.

Klasa 5a miała wybitnie wakacyjne nastroje…

Ruszyły zajęcia dodatkowe: matematyki, szachów, klubu gier planszowych oraz sportowe i koła tanecznego.

Starsi uczniowie wznowili działalność szkolnego koła dziennikarskiego.

Odbyło się wiele uroczystości szkolnych i akademii a obecnie przygotowujemy się do Haloween.

Przygotowujemy także kalendarz szkolny. Proszę sprawdzić zjęcia klasowe naszych uczniów.