W pierwszych dwóch miesiącach wiele się w szkole działo.
Otworzyliśmy drugi oddział zerowy – w chwili obecnej do klas oddziałów dziecięcych uczęszcza ponad 30 uczniów.
Uczniowie klas czwartych mieli swoje pierwsze lekcje wiedzy o Polsce.
Klasa 5a miała wybitnie wakacyjne nastroje…
Ruszyły zajęcia dodatkowe: matematyki, szachów, klubu gier planszowych oraz sportowe i koła tanecznego.
Starsi uczniowie wznowili działalność szkolnego koła dziennikarskiego.
Odbyło się wiele uroczystości szkolnych i akademii a obecnie przygotowujemy się do Haloween.
Przygotowujemy także kalendarz szkolny. Proszę sprawdzić zjęcia klasowe naszych uczniów.
























































































































