Wizyta w Escape room

19 października klasa 8 razem ze swoją wychoawczynią p. Eweliną, wybrała się do Escape Room.

Wieść gminna niesie, że większości uczniów (a być może nawet wszystkim) udało się uciec z rzeczonych pokojów. I tego się trzymajmy!!