15 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Wzięli w nim udział uczniowie klas 1, 2 i 3 szkoły podstawowej oraz oddziałów dziecięcych. Wszystkie dzieci zachwycały swoimi pomysłowymi kostiumami, w których prezentowały się znakomicie.
Tego dnia odbyło się również losowanie zwycięzców naszej loterii Walentynkowej. Do wylosowania był walentynkowy lizak, skrzat oraz główna nagroda czyli pluszowy miś. Osoby, które nie zostały wylosowane otrzymały nagrodę pocieszenia – wszystkim zwycięzcom gratulujemy wygranej i zachęcamy do udziału w loterii za rok.
Zabawę poprowadziła niezastąpiona Pani Ewa, która swoją pasją i zaangażowaniem rozruszała nawet najbardziej zawstydzonych uczestników. Tańce odbywały się w rytmach piosenek, które każde dziecko znało. Zabawa była przeplatana konkursami, w których dzieci bardzo chętnie brały udział. Oczywiście zwycięzcy konkursów otrzymali nagrody, a pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia. Podczas balu na chwilę dołączyli do nas uczniowie starszych klas, którzy tego dnia mieli dyskotekę – wspaniale było patrzeć jak młodsi jednoczą się w tańcu ze starszymi. Było dużo śmiechu i radości.
Tym sposobem bal karnawałowy przeszedł do historii i już nie możemy doczekać się kolejnego!



































































































