Dzień głośnego czytania

W dniach 21-22 września uczniowie klas 0-3 wzięli udział w akcji „Dzień Głośnego Czytania” zorganizowanej w szkolnej bibliotece.

Spotkanie poprowadziły panie bibliotekarki – p. Ania i p. Agnieszka, które przeczytały dzieciom książkę Pawła Skiby pt. „Skrętka na tropie technologii”.

Ciekawa lektura wzbudziła duże zainteresowanie uczniów i stały się okazją do rozmowy na temat technologii i jej wpływu na codzienne życie.